Deniz
Yasar Picture
Yaşar

Looking for a nursery to care for your child with love and individual personal attention? Then you've come to the right place! We provide a loving and warm-hearted environment for your child.

The first year of school can be the hardest, and we at ICCA Preschool understand that the most. It is not just the parent's anxiety of letting their child make that big step; it is the child's first step into a whole new world.

We offer a balanced education providing a loving and caring environment. We ensure that each child has individual support, which meets their needs and where children can learn through play.

Çocuğunuzun bireysel ihtiyaçlarını anlayıp karşılayan ve O’nun sevgiyle eğitilmesini istediğiniz bir kreş mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Sizlere çocuğunuz için sıcak ve sevgi dolu bir eğitim ortamı sağlıyoruz.
Biz ICCA okulöncesi olarak, eğitim hayatının ilk yılının zor olabileceğini en iyi anlayan kurumlardan biriyiz.
Ebeveynlerin, çocuklarının yeni bir dünyaya adım atmalarından dolayı yaşayabilecekleri endişeyi ve bu yepyeni dünyaya adım atan çocukları çok iyi anlıyoruz. Çocuklar altı yaşına kadar çok hızlı büyür ve gelişirler. Biz okulöncesi eğitimcileri olarak onlara okul hayatlarında olabilecek en iyi başlangıcı sağlamayı hedefliyoruz. İngiltere’de uygulanan EYFS programını takip ediyoruz. Bu program çocukların sağlıklı gelişme ve öğrenimlerinde standart oluşturur. Ayrıca bu standart çocukların bireysel gelişimini anlamamız ve bireysel gelişimini destekleyebilmemiz için rehberlik etmektedir.
Eğitim yuvamızda öğrencilerimiz için dozunda sevgiyle eğitim sunuyoruz. Amacımız, her öğrencinin bireysel gelişimini ve özel ihtiyaçlarını destekleyerek, oyunla keşfederek öğrenmesini sağlamak.

Aslı Picture
Aslı

I give Turkish lessons to each age group.

In the 3-4 year age group the children are learning how to hold a pencil, the different colours, numbers, shapes and concepts.

Children are learning to work independently and build up their self confidence.

 

Türkçe derslerine giriyorum. 3-4 yaş grubunda kalem tutma, renkler, sayılar, şekiller ve kavramlarla ilgili çalışmalar ve kendilerini rahat ifade edebilecek ve öz güvenlerini yükseltecek aktiviteler yapıyorum.